Stiftelsen Lillehammer museum
Meld deg på vårt nyhetsbrev
Kjøp gavekort
Søk
Program
Praktisk informasjon
+
Kontakt oss
Fotografering og mobilbruk
Garderobe
Tilgjengelighet
Vegbeskrivelse og parkering
UngINN
Gavekort
Billettinformasjon
Servering
Arrangør
+
Maihaugsalens utstyrsliste
Salkart
Meld deg på vårt nyhetsbrev
Kjøp gavekort
Program
Alle
Teater
Konsert
Barn
Humor / show
Dans / ballett
Andrew Lloyd Webber Musical Galla
20. mars kl. 20.00
Boblershow!
21. mars kl. 19.00
3 FOR 1
23. mars kl. 19.00
Nasjonalballetten UNG
6. april kl. 18.00
Riksteatret: Bonnie & Clyde
7. april kl. 18.00
Riksteatret: Det mørke fortet - et Minecraft-eventyr
18. april kl. 18.00
Raske Menn
19. april kl. 18.30
deLillos' vakreste
20. april kl. 19.00
Grand Kyiv Ballet - Skogens sang
21. april kl. 18.00
Lillehammer Dansesenter feirer Dansens dager
28. april kl. 13.00, 15.00 og 18.00
Teater Innlandet: Pinocchio
5. mai kl. 18.00
Odd René Andersen – Signed, Sealed, Delivered
22. mai kl. 18.30
VAMP
Dansarvollen Maihaugen 10. august kl. 19.00
Voulez Vous - ABBA show
7. september kl. 19.00
Are Kalvø - Berre bønder lengtar heim
14. september kl. 19.00
Team Bachstad
21. september kl. 18.00
Teater Innlandet: Salamanderkrigen av Karel Čapek
26. september kl. 19.00
Riksteatret: Jakten på Prinsessa
19. oktober kl. 17.00
Kari Bremnes
1. november kl. 19.00
SJALU - Ørjan Burøe
9. november kl. 19.00
Riksteatret: Bare Elling
15. november kl. 19.00
Kristian Valen - Fartøy Valen
16. november kl. 19.00
Hellbillies – Leite etter lykka
22. november kl. 19.00
Maria Mena
27. november kl. 20.00
D.D.E. - GRAITEST HITS
28. november kl. 19.00
Per Hansen - en trofast mann / oskkaldas almmái
2. desember kl. 19.00
Nøtteknekkeren
4. desember kl. 19.00
Didrik Solli-Tangen – O Helga Natt
9. desember kl. 19.00
Christmas with Nordic Tenors - 2024
10. desember kl. 18.00
Julekonsert med Christel Alsos
14. desember kl. 20.00
An American Holiday with Adam Douglas
15. desember kl. 19.00
Julekonsert med Helene Bøksle
22. desember kl. 19.00